O nas

BIBLIODRAMA POD CZWÓRKĄ to inicjatywa pięciu osób, które łączy miłość do Pisma Świętego. W jego świetle poznajemy i uczymy się rozumieć sens różnych wydarzeń z naszego życia. Zbliża nas również miłość do bibliodramy, która otwiera na  nową jakość przeżywania słów Boga i doświadczania Jego obecności. 

Pochodzimy z Wrocławia i jego okolic. Spotkaliśmy się podczas międzynarodowego certyfikowanego kursu dla liderów bibliodramy zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Bibliodramy w Częstochowie. Jesteśmy członkami PTB. Do stowarzyszenia należą osoby wyznania rzymskokatolickiego. 

Sabina

 Pedagog animator kulturalno-oświatowy ze specjalizacją taneczną, absolwentka kursu "Technik terapii tańcem i analizy ruchu" w Warszawie. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Lider bibliodramy. Współtwórca projektu "Bibliodrama pod 4".

Magdalena

Lider Bibliodramy, członek Polskiego Towarzystwa Bibliodramy, Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Hanna

Teolog i dziennikarka. W trakcie Szkoły Animatorów Bibliodramy. Zafascynowana aniołami i Ćwiczeniami Duchowymi św. Ignacego Loyoli. 

ks. Zbigniew

Lider Bibliodramy. Proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Oławie. 

Andrzej

Lider Bibliodramy, mąż i tato, ekonomista, Lider CROWN, trener TATO.NET, Lider Ojcowskiego Klubu. Fundator i Prezes Fundacji dla Rodziny