O nas

BIBLIODRAMA POD CZWÓRKĄ to inicjatywa pięciu osób, które łączy miłość do Pisma Świętego. W jego świetle poznajemy i uczymy się rozumieć sens różnych wydarzeń z naszego życia. Zbliża nas również miłość do bibliodramy, która otwiera na nową jakość przeżywania słów Boga i doświadczania Jego obecności.

Pochodzimy z Wrocławia i jego okolic. Spotkaliśmy się podczas międzynarodowego certyfikowanego kursu dla liderów bibliodramy zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Bibliodramy w Częstochowie. Jesteśmy członkami PTB. Do stowarzyszenia należą osoby wyznania rzymskokatolickiego.

Sabina

Pedagog animator kulturalno-oświatowy ze specjalizacją taneczną, absolwentka kursu "Technik terapii tańcem i analizy ruchu" w Warszawie. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Lider bibliodramy. Współtwórca projektu "Bibliodrama pod 4".

Magdalena

Lider Bibilodramy, członek Polskiego Towarzystwa Bibliodramy, Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Emanuela

Asystent Bibilodramy, członek Polskiego Towarzystwa Bibliodramy, żona i mama, filolog, pedagog, absolwentka studiów biblijnych

ks. Zbigniew

Lider Bibilodramy, Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży, Dyrektor Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej

Andrzej

Lider Bibilodramy, mąż i tato, ekonomista, lider CROWN, trener TATO.NET, lider Ojcowskiego Klubu. Fundator i Prezes Fundacji dla Rodziny